2015 yılında Pendik Aydınlı yolu caddesi üzerinde 4 Mevsim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak hizmet vermeye başlayan kurumumuz, tüm ağız ve diş sağlığı tedavileri ile ilgili uzman hekim kadrosunu bünyesinde bulundurmaktadır.

Hasta memnuniyetini ön planda tutan kliniğimizde son  teknoloji sistemler kullanılarak en uygun ve en güncel tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

 

Misyonumuz;

4 Mevsim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, ağız ve diş sağlığı tedavilerini tüm uzmanlık dallarında uluslararası standartlığı onaylanmış yöntemlerle, son teknolojik imkanları kullanarak tüm ihtiyaç sahiplerine sunabilmektir.

Bulunduğu bölgedeki toplumu, ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirmek, sağlıklı ağız ve dişlere sahip toplum oluşturma yolunda katkı sağlamak amacıyla;

Ağız ve diş sağlığı alanında yeni teknolojileri ve tedavi yöntemlerini takip ederek, hastalarına en yeni ağız ve diş sağlığı tedavi yöntemlerini en uygun, en güncel ve en ekonomik koşullarda sunarak kısa sürede iyileştirmek,

Mesleklerini severek yapan hekimlerimiz ve konusunda uzman asistanlarımız ile sosyal sorumluluk kapsamında dental fobinin yok edilmesi yönünde hasta hekim ilişkisini güçlendirmektir.

Vizyonumuz;

4 Mevsim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, ekibi ve altyapısıyla tüm Türkiye'ye örnek oluşturmayı, bulunduğu bölge içinde ve dışında referans olmayı kendine amaç edinmiştir.